Amerika’ya Ev Taşıma Fiyatları

3d small people carrying home. 3d image. Isolated white background.

Amerika’ya Ev Taşıma Fiyatları

Amerika’ya Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye’nin profesyonel taşımacılık alanında en iyi firmalarından olan İnter Nakliyat, 1997 yılında İstanbul’da başladığı faaliyetlerine günümüzde hem Türkiye geneli hem de yurt dışında gerçekleştirdiği hizmetleriyle devam etmektedir. Kurumsal evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma eksper hizmetiyle garantili taşımacılık gerçekleştirir. Kurumsal ya da bireysel olarak taşıma talebinde bulunan herkes eşya güvencesiyle birlikte sözleşmeli şekilde işlemlerini gerçekleştirir.

Amerika’ya Ev Taşıma

Türkiye içinde yer alan il ve ilçelere ilk defa 2004 tarihinde evden eve taşımacılık yapan İnter bu tarihten 3 yıl sonra 2007’de işlerini daha da geniş kapsamlı hale getirmiş ve uluslararası alana asım atmıştır. Avrupa ülkeleri ile Amerika’ya ev taşıma işlemlerinde faaliyet gösteren firma başarı skalasında dünya standartlarını yakalamıştır. Amerika dışında okyanus aşırı Japonya, Avustralya gibi ülkelere de taşımacılık hizmeti veren İnter’den kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal firmada yurt dışı evden eve taşımacılık firmalarında gerçekleşen işlemler şu şekildedir:

Gönderilecek eşyalar için detaylı şekilde liste hazırlanır ve sigorta sözleşmesi yapılır.
Eşyaların hacmi ve gideceği yer bilgileri alınır.
Eşyaların gideceği ülkede gümrük ve resmi evrak kayıtları yapılır.
Ulaşım biçimi kararlaştırılır. Nasıl ulaşım sağlanacaksa buna göre bir araç ve fiyat belirlenir.
İnter yurtdışı taşımacılık hizmetlerinde tüm eşyalar uzak mesafe taşımacılık nitelikleri kapsamında ambalajlanır.

Fuar ve Fabrika Taşımacılığı

İnter nakliyat firması, sadece şehirlerarası ve yurt dışı taşımacılık değil aynı zamanda depolama ve iş yeri taşıması da gerçekleştirir. Bu kapsamda fabrikalar ve fuar alanları gibi büyük çaplı olarak nakliyat yapılmaktadır. Güvenliğin önemli olduğu fuar alanı taşımacılığı ile dilediğiniz yere nakliyat işlemi gerçekleşir.

Taşıma Fiyatlarında Belirleyici

Çalıştığı müşterilerin maksimum güvenlik ihtiyacının bilincinde olan İnter, dünya standartlarında gerçekleştirdiği nakliyat şilemlerinde farklı prosedürler gereği olarak fiyatlandırma belirlemiştir. Bu noktada bir yerden bir yere taşımacık faaliyetleri yapılırken şu noktalar baz alınır:
Ne kadar eşyanın taşınacağı, eşyaların hacimleri
Eşyaların nereye gideceği, şehir içi, şehirlerarası ve yurtdışı taşımacılık olarak fiyat sınıflandırması yapılır.

 

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X