İnter Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama

logistics-service-providers-partnership

İnter Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama

İnter Evden Eve Nakliyat ve Ev Eşyası Depolama

2000’lerden sonra evden eve nakliyat sektörüyle ilişkili olarak ev eşyası depolama faaliyetleri de hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Evden eve nakliyat alanında büyük bir paya sahip olan firmamız 2003 yılının ilk çeyreğinde Bizim DEPO  sloganıyla evden eve taşımanın verdiği deneyim ile depolama alanına giriş yaptı.

Ev eşyası depolama işlemi taşımacılık sektörünün en hassas alanlarından biridir. Şöyle ki; çalışmaya karar verdiğiniz firmayı ev taşıtmaya binayen daha detaylı bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Çünkü seçeceğiniz firma ile yapacağınız işlem günü birlik bir işlem değil aylarca hatta yıllarca sürecek bir çalışma sürecidir. Dolayısıyla İnter Nakliyat Depolama olarak müşterilerimize seçecekleri firmanın güvenirliğinin çok önemli olduğu vurgulamaktayız.

2003 ‘de başlattığımız Bizim DEPO İnter Evden Eve Nakliyat ve Depolama hizmetini başladığımız günden itibaren Avrupa standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 2 Antrepo ve 6 normal depoya sahip olan firmamız sizlere gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolatacağınız alanlar sunmakta.

Neden Bizim Depo İnter Evden Eve Nakliyat ve Depolama ?

Ücretsiz Expertiz hizmeti ile alan hesaplaması.

Depolama standartlarına uygun ambalajlama.

* Tüm eşyaları konum belirtici etiketleme

* Yükleme sonrası eşya listesi oluşturma.

* İstenilen zamanda yeni meskene taşıma hizmeti.

* Doğal afet ve her türlü riske karşı sigortalı depolama.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X