Türkiye Almanya Ev Taşıma

almanyaturkiyeinternakliyat

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Türkiye Almanya Ev Taşıma

Bir yerden bir yere kişisel ya da kurumsal olarak eşyalarınızın taşınması hizmetini veren ve bunu uzun yıllardır sürdüren tecrübeli İnter Nakliyat, günümüze gelene kadar devamlı bir gelişme içinde bulunmuş ve kurumsallaşarak dünya standartlarında bir hizmet ağına sahip olmuştur. Şehir içi taşımacılıkla sektöre adım atan firma, zaman içinde benimsediği hizmet politikası sayesinde büyüyerek aşamalı şekilde yurt dışı taşımacılık da dahil olmak üzere geniş çaplı bir nakliye ağında hizmet vermektedir.

Hizmet politikası gereği her koşulda daima müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan İnter evden eve nakliyat firması güvenilir ve uygun taşımacılığın adresidir. Ücretsiz eksper hizmeti sayesinde eşyalarınız bir yerden bir yere sigortalı şekilde taşınır.

Türkiye’den Almanya’ya Eşya Taşıma

Uluslararası alanda nakliye işlemleri yapan firma, Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma işlemleri gerçekleştirir. Sadece Almanya değil, tüm Avrupa ülkeleri ile okyanus aşırı ülkeler olan Japonya, Amerika, Avustralya gibi ülkelere de hava ve deniz yoluyla taşıma gerçekleşir. Sizin için en ekonomik fiyatlandırma yapılarak tüm evrak ve gümrük işlemleri de dahil olmak üzere firma hizmet vermektedir.

Depolama Hizmeti

İnter Nakliyat firması sadece taşımacılık değil depolama hizmeti de veren geniş kapsamlı bir firmadır. Eşyalarınız uzun ya da kısa vadede bir yerde toplamak istiyorsanız, güvenle depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında, depolanacak eşyaların büyüklüğüne göre bir alan belirlenir ve bu alanda eşyaların niteliğine göre de paketleme yapılır. Bu paketleme taşımacılıktan biraz daha farklı olabilir. Çünkü taşıma işlemleri daha çok hasara müsaitken depolamada sabit olarak bir yerde eşyalarınız durur. Yani hasar alma riskine göre ve eşya niteliği de göz önünde bulundurularak depolama gerçekleşir.

Yurt Dışı Taşıma Fiyatları

İnter yurt içi ve yurt dışı nakliyat hizmetleri fiyat ve prosedür bakımından ayrı özelliklere sahiptir. Eşyaların gideceği ülkeye ve ulaşım aracına göre de değişmekle beraber fiyatlandırma yapılır. Yurt dışı nakliyatta uzaklık, eşya hacmi, gümrük ve ulaşım bedelleri göz önünde bulundurulur. Fiyatlarda hizmet kalitesi de göz önünde tutularak müşteriye ücret verilir.

2 thoughts on “Türkiye Almanya Ev Taşıma

  Eda Okay
  13 Ocak 2017
  Cevapla

  Merhabalar,
  6 cbm, 12 cbm ve 20 cbm büyüklüğünde 3 parti eşya için 3 ayrı fiyat teklifi rica ederim. Taşıma Istanbul-Hamburg arasında olacak.
  teşekkürler

   inter
   28 Ocak 2017
   Cevapla

   Eda Hanım Tarafınıza Çalışma Şartları ve Taşıma Bedeli içeren mail atılmıştır.

   Saygılar

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X