Uluslararası Ev Taşımacılığı

inter_evden_eve_nakliyat17

Uluslararası Ev Taşımacılığı

Uluslararası Ev Taşımacılığı

Ev taşıma günümüzde oldukça büyük bir önem oluşturmaktadır. Öyle ki, insanlar taşınmadan önce taşınma işlemini sağlayacak nakliyat şirketi arayışına girer. Ev taşıma kolay bir şey değildir ve işçilik istemektedir. Şehiriçi ev taşıma şirketleri, Şehirlerarası ev taşıma şirketleri ve Uluslararası ev taşıma şirketleri bulunmaktadır. Mesafenin az olması, yakıtın da az harcanmasını sağlar. Bu sebeple de şehiriçi ev taşıma ücretleri, uluslararası ev taşıma ücretleri ile kıyaslandığında son derece hafif kalmaktadır. Fiyatlar, henüz taşınma işlemi başlamadan önce belirlenir ve size rapor olarak sunulur. Sizin de kabul ettiğiniz takdirde, ev taşıma işlemi başlar.

Ev Taşımacılığı Nedir?

Ev taşımacılığı halk arasında çoğunlukla “evden eve nakliyat” olarak geçmektedir. Ev eşyalarını bulunduğu yerden, istenilen adrese belli prosedürler içerisinde taşıma süreci ev taşımacılığı olarak adlandırılmaktadır. Nakliyat işlemleri birkaç aşamada gerçekleşmektedir.

İlk olarak eşyalarınız demontaj yapılır ve devamında eşyalarınız tek tek paketlenir. Paketleme esnasında eşyalarınızın zarar görmemesine dikkat edilir. Araca yerleştirilirken kırılabilecek hassas eşyalarınız ile diğer eşyalarınızın konumuna özen gösterilir. Eşyalarınızın yerleştirildiği araç, yeni adresinize ulaşır. Bu kez tüm eşyalarınız titizlikle yeni evinize yerleştirilir. Son olarak montaj yapılır ve eşyalarınız istediğiniz yerlere konumlandırılır.

Dilerseniz, otomobil ya da motosikletinizin de taşınacağınız ülkeye götürülmesi sağlanır. Ayrıca evinizde beslediğiniz kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanları da taşınacak olduğunuz ülkeye götürebilirsiniz. Taşımacılıkta, paketlenme aşamasında kullanılan malzemeler daima hijyenik olur. Eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmesi engellenir.

Uluslararası Nakliyatın Maliyetini Ne Belirler?

Uluslararası ev taşıma ücretleri yakıt, paketleme malzemeleri ve işçilik gibi faktörlere göre belirlenir. Mesafe uzun olduğundan etki edecek en büyük faktör yakıt olacaktır. Maliyetin en az  %70’lik kısmını yakıt oluşturabilir. İşçilik ve paketleme malzemeleri için kullanılan gider de hesaba katılarak taşımacılığın maliyeti belirlenir.
Depolama Hizmetleri Uluslararası Nakliyat Firmaları Tarafından Karşılanır
Evinizden taşınmak zorunda kalmış ancak yeni bir ev bulamamış olabilirsiniz. Bu durumda, uluslararası ev taşıma firmaları siz yeni ev buluncaya kadar, güvenlik önlemleri alınan depolarında eşyalarınızı muhafaza ederler.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X