Uluslararası Evden Eve Nakliye

internakliyatslider1

Uluslararası Evden Eve Nakliye

Uluslararası Evden Eve Nakliye

Yeni bir eve taşınacak olan kişiler için, nasıl taşınacağı oldukça önemlidir. Şehir içi nakliyat pek sorun olmazken, uluslararası nakliyat insanlarda büyük bir stres sebebi olmaktadır. Günümüzde uluslararası ev taşıma işlemi, uluslararası ev taşıma firmaları ile sağlandığından son derece kolay bir hal almıştır. Taşımada aşamalar sırasıyla firmalar tarafından gerçekleştirilir.

Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

İlk olarak duvara sabit eşyalarınıza özenle duvardan demontaj yapılır. Ardından hepsi büyük bir dikkat ile paketlenir. Eşyalarınızın paketleme esnasında da, taşınma esnasında da zarar görmemesine özen gösterilir. Paketleme işlemi bitince, eşyalarınız araca yerleştirilir. Kırılabilecek, hassas eşyalarınızın araç üzerinde konumlandırmasına da ayrıca dikkat edilir. Sonucunda, eşyalarınızın yerleştirildiği araç, yeni adresinize ulaşır. Yeni evinizde de tek tek paketlerden çıkartılarak, duvara sabitlenir. Böylelikle ev taşıma işlemi son bulur.

Yurtdışından Türkiye’ye Ev Taşıma İçin

Türkiye’den yurtdışına ev taşıma için faydalanabileceğiniz şirketlerden aynı zamanda, yurtdışından Türkiye’ye taşınmak için de faydalanabilirsiniz. Öncelikle, şirkete e-mail ya da telefon yoluyla başvuruda bulunmanız gerekir. Expertiz yapıldıktan sonra maliyet hesaplanarak, fiyat size rapor halinde sunulur. Kabul ettiğiniz takdirde nakliyat işlemleri başlar.
Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri
Uluslararası ev taşıma hizmetleri veren çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmalar ile iletişimi e posta ve telefon aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Firmadan yetkililer gelip, evinizdeki eşyaları inceleyip, varış noktasına göre bir maliyet hesaplaması yapar. Bunun sonucunda Türkiye’den Amerika, Fransa, Almanya, Avustralya gibi birçok ülkeye ev taşımanız sağlanır. Ayrıca henüz taşınacağınız yeni evinizi bulamamış olup, yine de taşınmanız gerekiyorsa geçici olarak eşyalarınız firmalar tarafından tüm güvenlik önlemleri alınmış depolarda muhafaza edilir. Uluslararası ev taşıma fiyatları, birkaç etkene göre hesaplanır.
Uluslararası ev taşıma ücretleri belirlenirken yakıt, işçilik ve paketleme malzemelerinin gideri göz önüne alınır. Uluslararası taşımada mesafe büyük olduğundan, en çok yakıt faktörü etki eder. Neredeyse maliyetin %70’ini yakıt oluşturur. Maliyetin diğer büyük kısmını ise işçilik oluşturur. Taşıma, paketleme ve yeniden konumlandırma gibi işlemler işçiler tarafından sağlanır. Son olarak paketleme malzemelerinin gideri de hesaba alınarak fiyat belirlenir.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X