Uluslararası Evden Eve Taşıma Firmaları

uluslararasievdenevetasimainter

Uluslararası Evden Eve Taşıma Firmaları

Uluslararası Evden Eve Taşıma Firmaları

Şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık alanında profesyonel anlamda hizmetlerine devam eden İnter Nakliyat, günümüze kadar aşamalı olarak gelişerek gelmiş, garantili ürün taşımacılığı yapan bir firmadır. Önce şehir içi evden eve nakliyat alanında başlayıp daha sonra ülke geneli taşımacılık gerçekletirmiş ve sonrasında depolama gibi farklı alanlarda da hizmetlerini devam ettirmiştir.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Taşımacılık alanında her müşterinin maksimum güvenlik ihtiyacının bilincinde olan İnter, bu anlamda müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak eksper hizmeti sağlamıştır. Yetkili bir kişi tarafından taşınacak eşyalar listelenir ve güvenli şekilde gideceği yere ulaştırılacağına dair bir sözleşme imzalanır. İster Türkiye içi ister ülke dışında gerçekleşecek olan tüm taşıma faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı şekilde çalışmalar gerçekleşir.

Yurtdışı Taşımacılık

2004’te ülke içi ve 2007 yılında ilk defa yurtdışı taşımacılık faaliyetlerine başlayan İnter, belirli bir dönem gerçekleşen başarılı faaliyetler sonucunda uluslar arası alanda nakliyat işlemlerine başlamıştır. Bireysel ya da kurumsal olarak standart üstü bir başarı skalasına sahip firma dünya standartlarında uluslararası evden eve taşıma firmaları içerisinde saygın bir konuma sahiptir.

Yurt dışına gönderilecek olan tüm eşyalarda genel bir özetleme yapılırsa şu işlem sırası gerçekleşir:
⦁    Öncelikle anlaşma kapsamında liste hazırlanır ve sigorta sözleşmesi yapılır.
⦁    Ürünlerin hacmi, gideceği yer ve net adres bilgileri temin edilir.
⦁    Türkiye çıkışı ve eşyaların gideceği ülkede zorunlu gümrük ve resmi evrak kayıtları gerçekleştirilir.
⦁    Eşyaların hava, kara, deniz yollarından hangisiyle gideceği belirlenir ve buna göre araç işlemleri gerçekleşir.
Avrupa ülkeleri başta olmak üzere okyanus ötesinde yer alan Japonya, Amerika, Kanada gibi farklı ülkelere de taşımacılık hizmeti verilmektedir. İnter uluslararası taşımacılık hizmetlerinde taşınması gereken tüm eşyalar uzak mesafe özelliklerine göre özel paket ve ambalaj işlemlerinden geçer.

Ofis Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal nakliyat firması, sadece evden eve taşımacılık değil iş yeri ya da ofis taşımacılığı işlemleri hizmeti de vermektedir. Zamanlama hassasiyeti ve önemli malzemelerin detaylı şekilde gerçekleştiği işlemlerde kaliteli ve memnuniyet odaklı olarak kurumsal ofis taşıması işlemi gerçekleşir.

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X